4304 شهر و دهستان ایران تحت پوشش ایرانسل است

به گزارش مستند حیات، مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: این شرکت در 14 سال فعالیت خود 90 درصد مردم را تحت پوشش دارد و به 4304شهر و دهستان کشور خدمات ارائه می دهد.

4304 شهر و دهستان ایران تحت پوشش ایرانسل است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مستند حیات، بیژن عباسی آرند مدیر عامل شرکت ایرانسل در مراسم رونمایی از دسترسی 1034 روستا به شبکه ملی اطلاعات که صبح امروز در ساختمان مرکزی شرکت ایرانسل برگزار گردید،با بیان اینکه امیدوارم با کوشش های متخصصان بتوانیم جوابگوی احتیاج مردم باشیم، گفت:شرکت ایرانسل از سال 84 فعالیت خود را آغاز نموده و طی این 14 سال خدمات مختلفی به مردم ارائه داده است.

وی اضافه کرد: نزدیک به 90 میلیون از مردم تحت پوشش شرکت ایرانسل قرار گرفته که 4304 هزار شهرستان را پوشش می دهیم.نقش ما در اقتصاد دیجیتال از ابتدای فعالیت 8میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است البته سهم سالانه ایرانسل 15 هزار میلیارد تومان است.

عباسی آرندی توضیح داد: در حال گذر از نسل دوم موبایل تا به امروز، شاهد تحولات خوبی بودیم در واقع از نسل 2 به نسل 3 و در نهایت نسل چهارم در سطوح مختلف سرویس های متنوعی به خصوص در تکنولوژی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ما فکر می کنیم که در 5G اپراتور به سطحی بالاتر رسیده است و ظرفیت های جدیدی را برای مشتریان خود فراهم خواهد نمود.

عباسی آرند مطرح نمود: در بحث سرمایه گذاری و کارآفرینی ما برنامه کاربردی چارخانه که یک APP STOR مناسب است راه اندازی شده و ایرانسل سرمایه گذار آن بوده است.

وی توضیحاتی را درباره شرایط اینترنت روستایی کشور ارائه کرد و گفت: نزدیک به 18 هزار روستا به اینترنت 4G ایرانسل متصل هستند و بیش از 930 روستا به شبکه ایرانسل ,WG شدند و بیش از 617 هزار روستا به شبکه رومینگ ایرانسل متصل شد ه اند.

عباسی آرند گفت: حوزه های توانمند سازی، اینترنت اشیاء، تلویزیون اینترنتی، بستر محتوای دیجیتال، خانه هوشمند از جمله پلتفرم هایی است که ایرانسل بر روی آن تمرکز نموده است.

وی خاطر نشان کرد: با همکاری با شهرداری ها درصدد راه اندازی پارکینگ هوشمند هستیم. همچنین برنامه کاربردی دانا و اسنپ گروپ از دیگر فعالیت های شرکت ایرانسل در راستای ارائه خدمات است که با استقبال خوب مردم همراه بوده است.

عباسی آرند گفت:20 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه کسب و کارهای جدید داشتیم.

وی خاطر نشان کرد: همه زیر ساخت های حوزه دورکاری در شرکت ایرانسل محیا شده است.

عباسی آرند با بیان اینکه 100 گیگ اینترنت رایگان به مشترکین فعال اختصاص دادیم،گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا ترافیک ما افزایش یافت اما توانستیم ارائه خدمات و کیفیت را حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "4304 شهر و دهستان ایران تحت پوشش ایرانسل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4304 شهر و دهستان ایران تحت پوشش ایرانسل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید