گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 فقط اندروید 11 را دریافت می نمایند

به گزارش مستند حیات، وان پلاس مدتی قبل از سری نورد رونمایی کرد که تا حالا سه گوشی عضو این خانواده معرفی شده است. روی هم رفته گوشی های وان پلاس معمولا حداقل دو نسخه جدید اندروید را دریافت می نمایند اما حالا شرکت وان پلاس اعلام نموده که گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 فقط اندروید 11 را دریافت خواهند کرد.

گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 فقط اندروید 11 را دریافت می نمایند

این دو گوشی همراه با اندروید 10 راهی بازار شده اند و این یعنی بعد از دریافت اندروید 11، قرار نیست نسل بعدی آن برای این گوشی ها عرضه گردد. همچنین وان پلاس اعلام نموده که این دو گوشی به مدت دو سال به روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد که بیشتر گوشی های اندرویدی از این مزیت بهره می برند.

همان طور که گفتیم، یکی از نقاط قوت گوشی های وان پلاس ارائه نسخه جدید اندروید تا چند سال بعد از عرضه آن ها است. به عنوان مثال، گوشی های وان پلاس 3 و 3T هر دو 4 نسخه جدید اندروید را بعد از معرفی دریافت نموده اند. همچنین وان پلاس 6 تا حالا 3 نسخه جدید اندروید را دریافت نموده و انتظار می رود سال آینده اندروید 11 برای آن ارائه گردد.

البته می دانیم که تمام نمونه های ذکر شده گوشی های پرچم دار هستند و سری نورد پرچم دار محسوب نمی شوند. البته مدل اصلی این سری احتمالا از این لحاظ مشابه مدل های پرچم دار خواهد بود ولی این شرکت در این زمینه هنوز اطلاعات دقیقی ارائه نداده است.

در هر صورت نکته اصلی این است که گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 اهمیت زیادی برای این شرکت ندارند و باید ببینیم این گوشی ها تا چه حد توجه کاربران را به خود جلب می نمایند.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 فقط اندروید 11 را دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی های وان پلاس نورد N10 و N100 فقط اندروید 11 را دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید