گل محمدی: باید گل دوم را می زدیم تا بازی مساوی نشود

به گزارش مستند حیات، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی انجام دادیم و مستحق دریافت 3 امتیاز بودیم. در هر دو نیمه موقعیت های خوبی داشتیم تا برنده شویم.

گل محمدی: باید گل دوم را می زدیم تا بازی مساوی نشود

وی اضافه نمود: تیم ما بعد از گلی که زد، باز هم موقعیت هایی برای گلزنی داشت، اما بازیکنان خیلی راحت این موقعیت ها را از دست دادند. در چنین شرایطی باید تصمیمات بهتری بگیریم تا از موقعیت ها به خوبی استفاده کنیم. نزدن گل دوم از سوی ما، دلیل مساوی شدن بازی بود.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: در مجموع به بچه ها افتخار می کنم که بعد از لیگ قهرمانان آسیا و شرایط سختی که آنجا داشتیم و همچنین در شرایط قرنطینه پس از بازگشت از لیگ قهرمانان، تمرکز بالای خود را حفظ کردند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. به آنها خسته نباشید می گویم، هر چند می توانستیم برنده بازی باشیم که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

گل محمدی با انتقاد از مسائل داوری گفت: داوری در 15-10 دقیقه انتهای تحت تاثیر نهاده شده بود و خطاهایی برای حریف می گرفت یا برای ما می توانست خطا بگیرد که نگرفت و مدیریت نکرد. در مجموع به تیم داوری خسته نباشید و تیم حریف هم فکر می کنم بهترین بازی خود را انجام داد و با این حال می توانستیم مقابل آنها پیروز باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنانش در بازی امروز وقت تلف می کردند، گفت: امروز مصدوم دادیم و هیچ وقت اتلاف زمان در تفکرات ما نیست و این مسئله را بازیکنانم دنبال نمی نمایند. آنها تا آخرین لحظه جنگیدند و به بازیکنانم خسته نباشید می گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی انتها بازی که تا در رختکن دو تیم ادامه داشت، گفت: اتفاقات قبل از بازی در هتل و جهت تیم ما روی اتفاقات بازی تاثیر گذاشته بود. بازیکنان و ما هم انسان هستیم و تحت تاثیر قرار می گیریم. اتفاقات تلخی پیش از بازی رخ داد و طبیعی است وقتی بازیکن وارد زمین می گردد، تحت تاثیر این حواشی است. اتفاقات بعد از بازی هم تحت تاثیر اتفاقات قبل از بازی و مقابل هتل ما بود. این را می دانم که بازیکنان ما رفاقت دیرینه با بازیکنان سپاهان دارند و در هر صورت بازی هیجان بالایی داشت تحت تاثیر نهاده شد، اما هیچکدام از اتفاقات زیبنده دو تیم نبود.

منبع: فرارو

به "گل محمدی: باید گل دوم را می زدیم تا بازی مساوی نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: باید گل دوم را می زدیم تا بازی مساوی نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید