نام جالب کاروان ایران در المپیک توکیو

به گزارش مستند حیات، در نشست امروز ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی در خصوص نام، شعار، نماد و رنگ کاروان ایران در توکیو آنالیز و مواردی که پیش از این مطرح و مصوب شده بود، مجدداً به تایید نهایی رسید. بر این اساس کاروان ورزش ایران با نام ستارگان پارسی در المپیک توکیو حضور خواهد داشت.

نام جالب کاروان ایران در المپیک توکیو

در جریان این نشست پوشش های مصوب برای هر یکی از بخش های ورزشی و رسمی مردان و زنان در کاروان المپیک نمایش داده شد تا از میان آنها طرح های نهایی تعیین شوند.

در نشست امروز همچنین در خصوص نام، شعار، نماد و رنگ کاروان ایران در توکیو آنالیز و مواردی که پیش از این مطرح و مصوب شده بود، مجدداً به تایید نهایی رسید. بر این اساس کاروان ورزش ایران با نام ستارگان پارسی در المپیک توکیو حضور خواهد داشت.

همه برای ایران شعار مصوب برای این کاروان است که جام ارجان به عنوان نماد پیشنهادی برای آن به تصویب رسیده است. فیروزه ای هم رنگی است که در برگیرنده کاروان ورزش ایران و پوشش اعضای آن است.

امین عارف نیا رئیس ستاد فرهنگی المپیک توکیو این تصمیمات را تایید و تاکید نمود که در نشست امروز جمع بندی لازم برای لباس کاروان حاصل نشد. در این زمینه بعد از داوری تصمیم اتخاذ و اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: فرارو

به "نام جالب کاروان ایران در المپیک توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام جالب کاروان ایران در المپیک توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید