مهدی مهدوی کیا برای دفاع از آکادمی اش به تلویزیون می رود

به گزارش مستند حیات، مهدی مهدوی کیا که از اتفاقات اخیر و تهمتی که به آکادمی او زده شده ناراحت است، قصد دارد با سند و مدرک در تلویزیون از خودش و شاگردانش دفاع کند. به آکادمی کیا یا تهمت زده شده که از یک بازیکن 22 ساله به به جای یک نوجوان 14 ساله استفاده شده در حالی که به زعم مهدی در این پرونده 4 تخلف بزرگ انجام شده و مورد اینچنینی را به راحتی می توان با تست استخوان پیگیری کرد.

مهدی مهدوی کیا برای دفاع از آکادمی اش به تلویزیون می رود

عده ای می گویند بازیکنی که به او تهمت صغرسنی زده شده یک تنه آکادمی کیا را قهرمان کرده بود اما اسناد و مدارک مهدوی کیا نشان می دهد که این بازیکن فقط در سه زمان 10 دقیقه برای تیمش بازی کرده و حتی یک گل هم نزده است!

مهدوی کیا که 15 بازیکن به تیم ملی نونهالان و 11 بازیکن به تیم ملی نوجوانان معرفی کرده از این ناراحت است که عده ای او را می زنند تا نتواند به تیم های پایه کمک کند و برای تیم های پایه ملی برنامه ریزی انجام دهد. او به شدت از ماجراهای اخیر دلخور است و البته اسناد مهمی را هم در دست دارد که نشان می دهد عده ای بازیکن 17 ساله را به جای بازیکن 13 ساله قالب کردند اما به مهدوی کیا تهمت استفاده از بازیکن صغرسنی را میزنند.

منبع: فرارو

به "مهدی مهدوی کیا برای دفاع از آکادمی اش به تلویزیون می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی مهدوی کیا برای دفاع از آکادمی اش به تلویزیون می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید