مارادونا: مردم در این روزهای سخت تمرین و دعا نمایند

به گزارش مستند حیات، دیگو مارادونا در گفت وگو با روزنامه الاتحاد امارات گفت: از همه ورزشکاران در سراسر دنیا درخواست مى کنم مشغول تمرین کردن و دعا باشند. ما برابر چالش بزرگى قرار گرفته ایم که آن را براى اولین بار در کره زمین تجربه مى کنیم. امیدوارم ورزشکاران در این روزهاى سخت با تمام وجود در کنار ملت هاى خودشان باشند.

مارادونا: مردم در این روزهای سخت تمرین و دعا نمایند

مارادونا افزود: این براى اولین بار است که از زمان شروع قرنطینه با یک رسانه گفت وگو مى کنم، چرا که وقتى در امارات بودم روزنامه الاتحاد از من حمایت مى کرد. روزهایى که در این کشور سپرى کردم فراموش نمى کنم و دوست دارم باز هم به امارات بازگردم.

وى همچنین درباره شرایط خودش گفت: در این شرایط سختى که براى مردم دنیا ایجاد شده من هم در قرنطینه خانگى و در خانه خودم هستم. من در خانه خودم هستم و با کسى دیدار نمى کنم به جز پزشک اختصاصى و مربى بدنسازم. قوانینى از سوى رئیس جمهور وضع شده و از همه مردم مى خواهم که در این موقعیت به قوانین احترام بگذارند تا زمانى که این بیمارى از بین برود. به رئیس جمهور نامه اى نوشتم و به او اعلام کردم کاپیتان آرژانتین در کنار شماست تا از این بحران عبور کنیم و از هر تصمیم و قانونى که براى حفاظت از سلامتى مردم آرژانتین در نظر گرفتید، حمایت مى کنیم.

مارادونا گفت: از مسئولان باشگاه خیمناسیا هم درخواست کردم هرطور که مى خواهند از دستمزد من کم نمایند، اما چیزى از قرارداد بازیکنان کاهش پیدا نکند، چون آن ها گناهى ندارند. من خودم بازیکن بودم و بعد از خداحافظى همواره از حقوق آن ها دفاع مى کنم. بازیکنان به دنبال شاد کردن مردم و انجام وظیفه خودشان هستند. امیدوارم به زودى شاهد بازگشت فوتبال در سراسر دنیا باشیم، چون حالا سخت ترین شرایط زندگى را سپرى مى کنیم. بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید.

منبع: فرارو

به "مارادونا: مردم در این روزهای سخت تمرین و دعا نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: مردم در این روزهای سخت تمرین و دعا نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید