سی ان ان: جوبایدن ازدونالد ترامپ پیش افتاد

به گزارش مستند حیات، یک شبکه خبری آمریکایی از سبقت دریافت جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا از دونالد ترامپ رئیس جمهوری کنونی این کشور در همه پرسی های تازه خبر داد.

سی ان ان: جوبایدن ازدونالد ترامپ پیش افتاد

به گزارش گروه بین الملل مستند حیات، یک شبکه خبری آمریکایی غروب یکشنبه به وقت تهران با استناد به نتایج همه پرسی جدید از پبش افتادن جو بایدننماینده دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا بر رئیس جمهور کنونی این کشور خبر داد.

تحلیلگران شبکه خبری سی ان ان با استناد به جدیدترین همه پرسی های این شبکه گفتند که به دنبال کناره گیری برنی سندرز از نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، اینک جوبایدن معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا و دیگر نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده پیش افتاده است.

برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات چهارشنبه گذشته اعلام کرد از ادامه رقابت برای معرفی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا انصراف داده است. رئیس جمهور آمریکا دقایقی بعد از اعلام این خبر در توییتی از طرفداران برنی سندرز خواست به حزب جمهوریخواه بپیوندند. (جزئیات بیشتر)

جو بایدن به تازگی در انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت آلاسکا نیز بر رقبای خود پیروز شد.جو بایدن توانست در مجموع با کسب 55.3 درصد آرا پیروز شود.طبق قوانین آمریکا، هر نامزدی که بتواند رای 1991 وکیل انتخاباتی را به دست آورد، نامزد حزب دموکرات یا جمهوری خواه خواهد شد

منبع: خبرگزاری فارس

به "سی ان ان: جوبایدن ازدونالد ترامپ پیش افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: جوبایدن ازدونالد ترامپ پیش افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید