زیدان و دویستمین بازی روی نیمکت رئال مادرید؛ یک عمر افتخار

به گزارش مستند حیات، زین الدین زیدان امشب در بازی رئال مادرید مقابل ایبار برای دویستمین بار روی نیمکت سفیدپوشان می نشیند.

زیدان و دویستمین بازی روی نیمکت رئال مادرید؛ یک عمر افتخار

به گزارش گروه ورزشی خبرگزالری او حالا پس از میگوئل نونز و ویسنته دل بوسکه به سومیت سرمربی با سابقه رئال تبدیل شده است. نونز 605 بار و دل بوسکه 246 بار روی نیمکت رئال نشسته اند.

کیفیت فنی زیدان روی نیمکت مانند کیفیت دوران بازی اش، بی نقص و پر افتخار است. او در 199 بازی پیشین خود آمار 131 برد، 42 تساوی و 26 شکست بر جای گذاشته که میانگین 66 درصد برد برای او ثبت می شود. شاگردان او در این مدت 486 گل به ثمر رسانده اند و 208 گل هم دریافت کرده اند.

این مربی فرانسوی ماه ژانویه گذشته به رئال برگشت اما تا امروز نتوانسته نتایج درخشان گذشته را تکرار کند. او در انتهای فصل 18-2017 با آمار 70 درصد برد رئال را ترک کرد و در مارچ 2019 که به رئال برگشت تا امروز تنها 54 درصد برد در بازی ها کسب کرده است.

زیدان مرد جام های اروپایی است و در تمام دوره هایی که در لیگ قهرمانان شرکت کرده قهرمان شده اما این بار با توجه به شکست مقابل سیتی در دور رفت، آمار او در معرض خطر قرار گرفته. او در 39 بازی اروپایی که روی نیمکت رئال نشسته توانسته 25 برد کسب کند. این آمار خوب زمانی ارزشمندتر به شمار می آید که متوجه شوید زیدان بیشتر از تمام سرمربیان تاریخ رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زیدان و دویستمین بازی روی نیمکت رئال مادرید؛ یک عمر افتخار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان و دویستمین بازی روی نیمکت رئال مادرید؛ یک عمر افتخار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید