دستگیری 7 نفر شایعه پرداز کرونا در استان مرکزی

به گزارش مستند حیات، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: فضای مجازی در لحظه رصد می گردد.

دستگیری 7 نفر شایعه پرداز کرونا در استان مرکزی

سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در مصاحبه با خبرنگار، با اشاره به رصد برخط فضای مجازی برای ایجاد آرامش عمومی در شرایط شیوع کرونا گفت: تا کنون 7 نفر شایعه پرداز فضای مجازی در این استان دستگیر شده اند و پرونده قضایی تشکیل و تحویل مراجع محترم قضایی شده است.

سردار مفخمی اضافه نمود: فضای مجازی روزانه و ساعت به ساعت رصد شده و با انتشاردهندگان هرگونه شایعات و تشویش اذهان عمومی در مورد کرونا ویروس برخود می گردد.

او افزود: برخورد باکسانی که تشویش اذهان عمومی می نمایند جزو دستور کار پلیس است و با رصد فضای مجازی ، افرادی که با اخبار با شایعه پراکنی با خبرپردازی قصد تشویش اذهان عمومی داشتند شناسایی شده اند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اعلام کرد: ضمن اینکه ما روزانه با سازمان علوم پزشکی، اصناف و دوستان دیگر بازدید های مشترکی داریم و روزانه بازار را کنترل می کنیم تا خدای ناکرده بحث احتکار و گرانفروشی پیش نیاید ، اگر موضوعاتی باشد جهت برخورد قانونی و قضایی پرونده قضایی تشکیل و تحویل تعزیرات حکومتی میگردد.

او ادامه داد: سطح تماس پلیس با مردم نه تنها کم نشده بلکه به دلیل وظایفی که نیروی انتظامی دارد روز به روز این شرایط دارد تشدیدمی گردد ضمن اینکه در موضوعات ماموریتی سعی می کنیم با رعایت نکات بهداشتی خدای نکرده برای همکاران مسئله ای پیش نیاید.

سردار مفخمی توضیح داد: به جهت اینکه سطح تماس ماموران نیروی انتظامی با مردم زیاد است سعی می کنیم با آموزش هایی که می دهیم و اقلامی که تحویل این نیرو ها می دهیم خدایی ناکرده برایشان مسئله ای پیش نیاید.

او در خاتمه از مردم خواست تخلفات را به پلیس 110 گزارش دهند تا در اسرع وقت پیگیری، آنالیز و برخورد گردد.

انتهای پیغام / ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دستگیری 7 نفر شایعه پرداز کرونا در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 7 نفر شایعه پرداز کرونا در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید