خبرنگاران هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد

به گزارش مستند حیات، تهران- خبرنگاران- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است، ادامه می دهد و هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد.

خبرنگاران هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد

سرتیپ علیرضا صباحی فرد روز یکشنبه در حاشیه بازید از قسمت های مختلف ستاد نیرو در مورد اقدامات اجرا شده در جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا میان کارکنان پایور و وظیفه گفت: نیروی پدافند هوایی از لحظه اولیه اعلام خطر شیوع این ویروس اقدامات پیشگیرانه خود را در سطح وسیعی آغاز نموده و تا ریشه کنی کامل این ویروس به اقدامات خود ادامه خواهد داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اضافه نمود: مجموعه اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی پدافند هوایی با اتخاذ تدابیری همچون چک دمای بدن کارکنان در بدو ورود، ضدعفونی کردن اماکن اداری، زیستی و سرویس های حمل و نقل کارکنان و نظارت بر تهیه مواد غذایی تا به امروز از ورود و انتشار این بیماری جلوگیری نموده است.

صباحی فرد گفت: پدافند هوایی ارتش در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است، ادامه خواهد داد و هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد.

وی از آمادگی کامل اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو در یگان های مختلف سطح کشور در حوزه همکاری با مجموعه بهداشت و درمان کشور اطلاع داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هیچ اتفاقی نمی تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید