جریمه سنگین و توقیف خودرو در انتظار کسانی که به بوستان ها بروند ، مبلغ جریمه را ببینید

به گزارش مستند حیات، رئیس پلیس کشور درخصوص اجرای تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بسته شدن بوستان ها و جلوگیری از ورود مردم به آنها توضیح داد.

جریمه سنگین و توقیف خودرو در انتظار کسانی که به بوستان ها بروند ، مبلغ جریمه را ببینید

به گزارش مستند حیات، سردار حسین اشتری رئیس پلیس کشور امروز چهارشنبه 13 فروردین گفت: بر اساس قانون و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، خودروی افرادی که در کنار بوستان ها و جاده ها توقف و به تذکر پلیس توجه نکنند، 500 هزار تومان جریمه می شوند و اگر سماجت کنند، خودروی آنها به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی در مرکز کنترل ترافیک ناجا در گفت وگویی افزود: برای سلامتی خانواده ها و اطرافیان آنها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در خانه ماندن و رعایت کردن را توصیه می کنیم که بسیار موثر است در عدم انتشار بیماری کرونا در جامعه.

رئیس پلیس کشور گفت: بر اساس آمار همکاران پلیس در پایتخت و شهرستان ها و جاده ها، کاهش چشمگیر تردد در تهران و شهرستان ها را داشته ایم.

سردار اشتری تاکید کرد: از شهروندان و هموطنان گرامی درخواست داریم که دستورهای بهداشتی وزارت بهداشت را در خصوص شکست دادن بیماری کرونا رعایت کنند.

وی با بیان اینکه همکاران ما تا پایان امروز (سیزده به در) در کنار مردم هستند، افزود: باید تشکر کنم از همکاران پلیس که از 25 اسفند تا امروز و در روزهای آینده به صورت آماده باش در جاده ها و شهرها آماده خدمت بوده و هستند، به ویژه پلیس راهور و پلیس راه که در این ایام زحمات زیادی کشیدند و همچنین از خانواده آنان تشکر و قدردانی می کنم.

اشتری شرح داد : امیدداریم با همکاری امروز جامعه میان پلیس، مردم و دستگاه های ذی ربط ویروس کرونا را شکست بدهیم و شرایط جامعه به روز اول بازگردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جریمه سنگین و توقیف خودرو در انتظار کسانی که به بوستان ها بروند ، مبلغ جریمه را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه سنگین و توقیف خودرو در انتظار کسانی که به بوستان ها بروند ، مبلغ جریمه را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید