معین تکلیف تله کابین ارومیه تا 30 روز آینده

به گزارش مستند حیات، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: مسئولان استان برای معین تکلیف طرح تله کابین ارومیه در مدت یک ماه مصمم شده اند.

معین تکلیف تله کابین ارومیه تا 30 روز آینده

به گزارش مستند حیات به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، جلیل جباری روز شنبه 10 خرداد 99 در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان که به ریاست بهنام شهدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار گردید، گفت: همه دستگاه های اجرایی آمادگی خود را برای حل مسائل موجود در سر راه تله کابین ارومیه اعلام کردند و بر لزوم تسریع در حل مسائل این مجموعه تاکید کردند.

او اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد زمان بندی مشخصی برای خاتمه طرح تله کابین ارومیه از سوی اعلام گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی توضیح داد: در این جلسه یک مهلت یک ماهه به شرکت هزاره غرب به عنوان مجری طرح داده شد تا در زمینه ارائه اسناد و مدارک مربوط به مراحل ساخت، تجهیزات تله کابین ارومیه، تامین سرمایه، برطرف مسائل حقوقی، ارائه صورت های اقتصادی و اجرای طرح در این مدت اقدام کند.

مجوز ساخت تله کابین ارومیه در سال 91 صادر شده است و قرار بود این طرح در پنج فاز شامل سه خط تله کابین، مجتمع پذیرایی مانند کافی شاپ و سالن های ورزشی اجرایی گردد.

منبع: میراث آریا

به "معین تکلیف تله کابین ارومیه تا 30 روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف تله کابین ارومیه تا 30 روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید