با وجود ناراحتی و گلایه گل محمدی از شرایط پرسپولیس؛ فعلا هدف فینال پیش رو

به گزارش مستند حیات، خبرگزاری خبرنگاران- پرسپولیس در شرایطی به فینال آسیا صعود کرده است که در صورت شکست در این راستا ممکن بود که شرایط کاملا متفاوت از امروز باشد اما باوجود همه اختلافات فعلا همه حول یک رویا، قهرمانی در آسیا، به کار در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهند.

با وجود ناراحتی و گلایه گل محمدی از شرایط پرسپولیس؛ فعلا هدف فینال پیش رو

به گزارش مستند حیات، دل سرمربی پرسپولیس از نحوه اداره باشگاه و به خصوص شخص مهدی رسول پناه به شدت پر است و ذره ای از ناراحتی ها برطرف نشده. آخرین مورد در این باره به مذاکرات بین دستیاران یحیی با مدیران پرسپولیس برمی شود که شنبه شب در مجموعه انقلاب انجام شده و در شرایطی که آن ها در انتظار تحویل برگه قرارداد و امضای آن بودند، بازهم همه چیز به جلسه هیئت مدیره موکول شد در حالی که شخص مذاکره کننده (رغبتی) به عنوان یکی از مذاکره کنندگان پرسپولیس در فصل جابجایی می توانست کار را تمام کند و کادرفنی را از برزخ دربیاورد.

گل محمدی خود نیز انتظار دارد بعد از موفقیت های فعلی، باشگاه پرسپولیس برای او شأن ویژه ای قائل شود و میزان و رقم قراردادش را تصحیح کند؛ اتفاقی که چندان هم بیراه نیست چرا که سرمربی پرسپولیس حتی همین امروز می تواند باشگاه را به مقصد یک پیشنهاد خارجی نسبتا خوب و یک ماجراجویی جدید ترک کند. اما آنچه که پیوند با هواداران باشگاه و صد البته جنگیدن برای اولین قهرمانی آسیاست، پای او را در پرسپولیس نگه می دارد.

این ناراحتی و گلایه در جلسه روز پنج شنبه مدیران پرسپولیس و یحیی گل محمدی و در شرایطی که سیدجلال حسینی هم در این نشست حضور داشته، در حضور وزیر به صورت کاملا جدی و تند از زبان گل محمدی مطرح شده تا شرایط رابطه بین مدیران و سرمربی پرسپولیس همچنان وخیم باشد.

گل محمدی که با نظر محمد حسن انصاری فرد و با فشارهای او و با پرداخت مبلغ رضایت نامه راهی پرسپولیس شد، مطلوب ترین گزینه برای هدایت سرخپوشان بوده و با دو موفقیت متوالی، حالا طبیعتا انتظارات بیشتری از باشگاه متبوعش دارد اما پرسپولیس هم در شرایط خاصی اداره می شود و به نظر نمی رسد مدیران فعلی توانایی درآمدزایی در حد جلب رضایت کادرو بازیکنان را داشته باشند.

در شرایطی که امروز ملی پوشان پرسپولیس به باشگاه می فرایند تا مذاکرات تازه ای با مدیریت داشته باشند باید در انتظار گذر زمان و آغاز رقابت ها بود که شاید فشار مسابقات و میل به نتیجه گیری، همه چیز را مثل سنوات گذشته در جای خود قرار بدهد.اگرچه درحال حاضر تناسبی بین شکل و نوع مدیریت و توقعات وجود ندارد.

تا آن زمان پرسپولیس باید از صعود به فینال آسیا شاکر باشد چرا که میزان و حجم اختلافات برطرف نشده بین چهره های اصلی باشگاه در حدی است که بعید بود این همکاری ادامه پیدا کند. اما صلاح و مصلحت های دو طرفه فعلا همه چیز را در سطح ادامه همکاری نگه داشته است. اگرچه روابط گل محمدی و مدیران پرسپولیس را باید با رابطه کارلوس کی روش و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در روزهای جام ملت های 2019 مقایسه کرد.

محمد نادری پس از مدتها غیبت بالاخره امروز آفتابی شد و با حضور در محل باشگاه پرسپولیس خودی نشان داد. این مدافع که طی هفته های اخیر در چند نوبت به همراه مدیر برنامه هایش با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده و حتی بارها نیز به گواه باشگاه نشین ها، جوابگوی تماس باشگاه هم نبود، در نهایت امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و در مقابل خواسته مستند حیات مستقر در محل، فقط به ذکر این جمله که یکی دو روز صبر کنید تا انشالله خبرهای خوبی در راه است قناعت کرد.

طی هفته های اخیر بارها خبر حضور محمد نادری در باشگاه برای تمدید قرارداد منتشر شد اما نه تنها نادری به باشگاه نرفت بلکه خبرهایی مبنی بر مذاکراتش با باشگاه استقلال هم منتشر شد. خبرهایی که حکایت از پیشنهاد بالای استقلالی ها به او داشت و حتی دوستانش مدعی بودند پیشنهاد استقلالی ها او را حسابی هوایی کرده است.

هرچه هست محمد نادری امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با رسول پناه و دیگر مدیران پرسپولیس مذاکره کند. در این میان بسیار بعید است نادری از پرسپولس جدا شود و به احتمال زیاد خبر تمدید قرارداد او طی ساعات آینده منتشر خواهد شد. تمدید قراردادی که دو ساله خواهد بود. خبری که می تواند خیال هواداران پرسپولیس را بابت جناح چپ تیم شان راحت کند. جایی که با حضور سعید آقایی و محمد نادری می تواند نقطه قوت سرخ ها در لیگ برتر بیستم و همین طور بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "با وجود ناراحتی و گلایه گل محمدی از شرایط پرسپولیس؛ فعلا هدف فینال پیش رو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وجود ناراحتی و گلایه گل محمدی از شرایط پرسپولیس؛ فعلا هدف فینال پیش رو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید