بازداشت مدیر فراری بانک سرمایه

به گزارش مستند حیات، رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور اطلاع داد.

بازداشت مدیر فراری بانک سرمایه

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار هادی شیرزاد در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دستور مقامات قضائی مبنی بر صدور اعلان قرمز (تحت تعقیب بین المللی) علیه مدیر عامل سابق بانک سرمایه (یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان)، پلیس بین الملل ناجا ضمن هماهنگی های لازم با مراجع مربوطه، این متهم را به کشور بازگرداند.

رئیس پلیس بین الملل ناجا عنوان نمود: پلیس بین الملل ناجا با استفاده از ظرفیت های موجود در بانک های اطلاعاتی سازمان اینترپل و هماهنگی های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه وی اعلان قرمز صادر و متعاقباً متهم را در یکی از کشور های اروپایی ردیابی و مورد شناسایی قرار داد.

وی در ادامه اضافه کرد: بر اساس اعلان قرمز صادره و هماهنگی های صورت گرفته با مبادی دیپلماسی پلیسی کشور مقابل متهم دستگیر شد.

سردار شیرزاد در خاتمه گفت: متهم به وسیله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به کشور انتقال و برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضائی شد.

منبع: فرارو

به "بازداشت مدیر فراری بانک سرمایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت مدیر فراری بانک سرمایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید