ارتش چین آماده یاری به دنیا برای مقابله با کووید-19 است

به گزارش مستند حیات، سخنگوی وزارت دفاع چین ضمن تشکر از کشور هایی که به پکن در مقابله با بیماری کووید-19 یاری کردند، گفت دنیا تنها با همبستگی بین المللی می تواند این دشمن مشترک بشر را شکست دهد.

ارتش چین آماده یاری به دنیا برای مقابله با کووید-19 است

به گزارش گروه سیاسی مستند حیات، سخنگوی وزارت دفاع چین روز پنجشنبه گفت که نیرو های مسلح این کشور به همه نظامیان سرتاسر دنیا برای مبارزه با بیماری کووید-19 یاری خواهد نمود.

به نوشته خبرگزاری شینهوا وو گیان سخنگوی وزارت دفاع چین با ابراز قدردانی عمیق از وزارت دفاع و نظامیان سایر کشور ها که به چین در نبرد با بیماری کووید- 19 یاری نموده بودند، گفت: چین ضمن کوشش برای مهار این بیماری در داخل، به جامعه بین المللی در زمینه مقابله با همه گیری کووید-19 یاری خواهد نمود.

سخنگوی وزارت دفاع چین از ارسال یاری ها و یا تیم های پزشکی به کشور هایی از جمله ایران، پاکستان، میانمار و ویتنام برای مقابله با بیکاری کووید-19 اشاره نمود و اضافه کرد، کارشناسان ارتش چین تجربه خود را در مبارزه با بیماری کووید 19 با همتایان خود از پاکستان، سنگاپور و روسیه به وسیله ویدئو کنفرانس به اشتراک گذاشتند.

این مقام نظامی چین در پایان با اشاره به اینکه ویروس این بیماری هیچ حد و و مرزی نمی شناسد، گفت دنیا تنها با همبستگی بین المللی می تواند این دشمن مشترک بشر را شکست دهد.

در حالی که آمریکا کوشش بسیاری نموده تا چین را عامل فراوری این بیماری معرفی کند دفتر مدیر اطلاعات ملی آمریکا امروز پنجشنبه بار دیگر تاکید نمود شواهد موجود نشان می دهد ویروس کرونا توسط انسان ساخته نشده و یا در اطلاعات ژنتیکی آن تغییر ایجاد نشده است.

در بیانیه جامعه اطلاعاتی آمریکا درباره منشأ کووید-19 آمده است: کل جامعه اطلاعاتی مستمراً اقدام به ارائه حمایت های حیاتی از سیاست سازان آمریکایی و افراد دخیل در مبارزه با این ویروس نموده است.

دولت چین بار ها هرگونه احتمال ساخته شدن ویروس کرونا در آزمایشگاه های این کشور را رد نموده و ادعا های مطرح شده در این زمینه را غیرسازنده توصیف نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ارتش چین آماده یاری به دنیا برای مقابله با کووید-19 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش چین آماده یاری به دنیا برای مقابله با کووید-19 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید