ارائه بیش از 2200 درس به صورت مجازی در دانشگاه حکیم سبزواری

به گزارش مستند حیات، معاون آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: بیش از دو هزار و 200 عنوان درسی به صورت مجازی در سامانه آموزش های الکترونیکی این دانشگاه ارائه شده است.

ارائه بیش از 2200 درس به صورت مجازی در دانشگاه حکیم سبزواری

به گزارش خبرنگار از ،محمدرضا معین فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: این عنوان های درسی در قالب تولید محتوای به شکل آنلاین، پاورپوینت، پی دی اف، شنیداری و یا ویدئویی و بارگذاری این فایل ها در سامانه های آموزش مجازی دانشگاه برای بهره مندی دانشجویان ارائه شد.

معاون دانشگاه حکیم سبزواری گفت: از امروز همه دروس نظری دانشگاه به جز دروس عملی، آزمایشگاهی، کارگاهی و تربیت بدنی به شیوه الکترونیکی اعم از برخط (online) یا خارج خط (offline) بر اساس برنامه کلاسی اعلام شده ارائه خواهد شد.

معین فرد ادامه داد: حضور فعال دانشجویان و استادان دانشگاه در تمامی کلاس های مجازی و در زمان رسمی کلاس ضروری است و دانشجویان باید اخبار مربوط به برگزاری کلاس های مجازی را از استادان خود جویا شوند.

او گفت: همچنین تمهیدی در نظر گرفته شده است تا دانشجویانی که برای فراگیری دروس به صورت مجازی دچار مشکل هستند، در صورت تمایل بتوانند درخواست حذف برخی دروس یا کل نیمسال تحصیلی جاری را بدون پرداخت شهریه و بدون احتساب سنوات تحصیلی تا اول خرداد ماه 99 و از طریق پرتال خود برای تأیید به گروه آموزشی ارائه دهند.

/م. م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ارائه بیش از 2200 درس به صورت مجازی در دانشگاه حکیم سبزواری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه بیش از 2200 درس به صورت مجازی در دانشگاه حکیم سبزواری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید