اجرای طرح ترافیک از ساعت 8 صبح سه شنبه

به گزارش مستند حیات، معاون عمرانی استاندار تهران گفت: از فردا طرح ترافیک تهران از ساعت 8 تا 16 اجرایی می گردد که یک بار خودروها می توانند در طول این ساعت از طرح به صورت رایگان خارج شوند.

اجرای طرح ترافیک از ساعت 8 صبح سه شنبه

به گزارش مستند حیات، محمد تقی زاده در تبادل نظر با فارس گفت: بر اساس آنالیز ها و پیگیری های انجام شده طرح ترافیک از فردا در تهران اجرایی می گردد.

وی بیان داشت: ساعت طرح ترافیک از 8 صبح تا 16 می باشد که یک بار خودروها می توانند در طول این ساعت از طرح به صورت رایگان خارج شوند.

معاون عمرانی استاندار تهران بیان داشت: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در صورتی که مخالف اجرای طرح ترافیک هستند باید آن را در ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح نمایند و در این خصوص تصمیم گیری لازم اتخاذ گردد.

تقی زاده گفت: آنچه که در شورای عالی ترافیک شهر تهران آنالیز و مصوب شده است به این شکل است که از فردا طرح ترافیک در تهران اجرایی می گردد.

وی خاطر نشان کرد: کارکنانی که در ساعت 14 و 30 تعطیل می شوند می توانند یک بار رایگان از طرح خارج شوند و با توجه به اینکه ساعت 7 و 30 ساعت کاری شروع می گردد بنابراین قبل از ساعت 8 هم می توانند وارد طرح شوند.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: در گذشته طرح ترافیک از ساعت 6 و نیم صبح شروع می شد و تا 19 ادامه داشت.

منبع: جام جم آنلاین

به "اجرای طرح ترافیک از ساعت 8 صبح سه شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ترافیک از ساعت 8 صبح سه شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید