آخرین شرایط کرونا در ایران ، شناسایی 1994 مبتلا طی شبانه روز گذشته ، 129 نفر فوت شدند

به گزارش مستند حیات، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 1994 مورد جدید کرونا در شبانه روز گذشته، گفت: تعداد مبتلایان در کشور تا به امروز به 380 هزار و 746 نفر رسیده است.

آخرین شرایط کرونا در ایران ، شناسایی 1994 مبتلا طی شبانه روز گذشته ، 129 نفر فوت شدند

به گزارش گروه اجتماعی مستند حیات، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت بعد از ظهر پنج شنبه در ارتباط تصویری به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.

وی با اشاره به شناسایی 1994 مورد جدید کرونا در شبانه روز گذشته، گفت: تعداد مبتلایان در کشور تا به امروز به 380 هزار و 746 نفر رسیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به 129 مورد فوتی در شبانه روز گذشته، افزود: تا به امروز 21 هزار و 926 نفر به علت این بیماری در کشور جان باخته اند.

لاری ادامه داد: تعداد بهبود یافتگان به 328 هزار و 595 نفر رسید و در عین حال، تعداد 3702 نفر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، تا به امروز بالغ بر سه میلیون و هزار و مورد تست تشخیصی کووید 19 در کشور اجرا شده است.

لاری به استان های در شرایط قرمز و هشدار کرونا اشاره کرد و افزود: استان های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در شرایط قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: استان های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در شرایط هشدار قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین شرایط کرونا در ایران ، شناسایی 1994 مبتلا طی شبانه روز گذشته ، 129 نفر فوت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط کرونا در ایران ، شناسایی 1994 مبتلا طی شبانه روز گذشته ، 129 نفر فوت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید